Najczęściej zadawane pytania

Czy możecie Państwo wyprodukować meble według mojego projektu?
Oczywiście, że tak. 

A co jeśli projektu nie posiadam?
Jeśli nie macie Państwo projektu, nic straconego, projektanci, z którymi współpracujemy chętnie przygotują Państwu projekt zgodny z Waszymi oczekiwaniami, nawet jeśli nie macie Państwo konkretnego pomysłu lub tylko wstępny zarys. Zawsze istnieje również możliwość zapoznania się z naszymi dotychczasowymi projektami i wybrania sobie czegoś, co spodoba się Państwu najbardziej.

Czy materiały wykorzystane do produkcji mebli są trwałe?
Korzystamy z najlepszej jakości materiałów, które są trwałe. Korzystamy z płyty MDF, która ma średnią gęstość, płyty HDF, która charakteryzuje się dużą twardością i wysoką gęstością. Wykorzystujemy również fornir, laminat, materiały mineralno – akrylowe (Kerrock, Corian, Starton, Hanex). Do mebli kuchennych wykorzystujemy również kamień naturalny oraz konglomerat, każdy z tych materiałów ma odpowiednie cechy, które będzie można dopasować do funkcjonalności projektowanego mebla, mocne, twarde blaty, odporne na uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury to podstawa przy projektowaniu mebli kuchennych.

Nie wiem czy wybrać blat z kamienia czy konglomeratu?
Oba te materiały mają swoje zalety. Kamień naturalny jest ciężki i twardy, odporny tym samym ma mechaniczne uszkodzenia, a także wysokie temperatury. Konglomerat jest kompozytem zmielonej masy kamiennej z żywicą poliestrową, jest to materiał lżejszy, często przy grubych blatach jest tańszy, łatwiej go ukształtować, np. wycięcie pod zlew, jednak nie jest aż tak odporny na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne, czy wysokie temperatury jak kamień naturalny. Kamień przy tym jest zimniejszy, konglomerat przybiera natomiast temperaturę otoczenia, dzięki czemu jest przyjemniejszy w dotyku.

Nie wiem czy mi się spodoba finalny efekt…
Zanim powstaną meble zobaczycie Państwo rzuty 3D, wizualizacje, będziecie mogli sobie bardziej wyobrazić finalny efekt. Jeśli coś będzie nie tak, będziecie mogli przedstawić swoje uwagi, do których projektant na pewno się dostosuje i naniesie poprawki do projektu. Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne, dlatego nie pozwolimy na sytuację, w której zostanie zaakceptowany projekt, który się Państwu jednak nie podoba.

Czy mogę zobaczyć Państwa dotychczasowe projekty?
Oczywiście. Dużo projektów znajdziecie Państwo na stronie w galerii, ale jeśli nadal będziecie chcieli zobaczyć więcej, zapraszamy do naszego biura, chętnie pokażemy inne realizacje.

Czy będę mógł wybrać termin montażu?
Oczywiście, że tak. Jesteśmy elastyczni i chętnie dopasujemy się do Państwa terminu, na pewno znajdziemy termin, który będzie dobry. Ważne jest dla nas Państwa zadowolenie, a także czas wykonania projektu.

Ile średnio trwa produkcja mebli na wymiar?
Czas wykonania projektu jest zależy od wielu czynników, im bardziej złożony projekt, im bardziej wyszukane materiały, tym praca zajmie więcej czasu. Wszystko zależy od projektu, który ustalicie Państwo z projektantem, on na pewno oszacuje czas pracy.

Mam nietypowe pytanie…
Prosimy napisać e-mail na adres waszewnetrze@gmail.com lub zadzwonić. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt. Zapraszamy również na spotkanie osobiste, na którym dowiecie się Państwo wszystkiego o naszej firmie, o produkcji mebli na wymiar i poznacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania.